Wesprzyj nas!

Istnieje bardzo dużo form i możliwości wsparcia naszej pracy.
Jeśli ktoś z Państwa ma cpage-grupy-wsparciahęć to serdecznie zapraszamy i zachęcamy.

 

 

 

 

 

Najlepszym prezentem dla nas są wszelkiego rodzaju materialy plastyczne, od kartek, papierów kolorowych, flamastrów, farb po przeróżne elementy gotowe do tworzenia prac (filcowe, drewniane, kartowone, materiałowe i inne, które można znaleźć).
Na naszej liście umieścimy też wszelkiego rodzaju książki o tematyce zuchowej oraz edukacjynej dla dzieci. Tutaj warto zaznaczyć, że pracujemy w bardzo różnych tematykach. Na rynku wiele jest pomocy dydaktycznych, nie chcemy narzucać konkretnego temtau – wszystko się przyda i będzie dla nas inspiracją do pracy z zuchami.
Nie może zabraknąć też składnicy – w ciągu roku zdobywamy dużo nowych sprawności, kupujemy gadżety, znaczki zucha. Jeśli ktoś z Państwa ma chęć wesprzeć nas w ten sposób najlepiej skontaktować się z kadrą groamdy.
Nagrody – a raczej małe, symboliczne upominki. Zuchy często za udział w konkursach, wyjątkowych zbiórkach czy z okazji świąt otrzymują je od kadry. Tutaj zdajemy się na Państwa pomysły i stawiamy tylko jeden warunek – dla każdego zucha musi wystarczyć i dobrze byłoby gdyby były identyczne dla wszystkich – unikniemy wszelkich niechcianych nieporozumień.
Wsparcie w pracy  – jeśli ktoś z Państwa zajmuje się zawodowo czymś niecodziennym, prowadzi warsztaty, hobbistycznie wykonuje coś ciekawego to pora zuchom to pokazać i o tym opowiedzieć. Dla dziecka nie ma nic lepszego niż rodzic, który przed całą gromadą opowiada o swoich pasjach.

Aż wreszcie, ZHP jest organizacją pożytku publicznego, kolejną formą wspracia jest przekazanie dla nas 1% swojego podatku w rozliczeniu rocznym.

NUMER KRS 0000264246
Cel szczegółowy: Hufiec Powiatu Trzebnickiego, Szczep Gniazdo

blog_bt_708449_1345646_sz_1procentaDlaczego warto przekazać 1% swojego podatku na Hufiec Powiatu Trzebnickiego?

-ZHP to największe stowarzyszenie wychowawcze w Polsce
-ZHP uczy jak być pożytecznym, samodzielnym i odpowiedzialnym.
-ZHP zrzesza i obejmuje opieką 100 tys. dzieci i młodzieży
-W ZHP pracuje społecznie ponad 10 tys. instruktorów – wychowawców
-ZHP wychowuje dobrych ludzi
-ZHP to organizacja o 100-letniej tradycji.
-ZHP to gwarancja rzetelnego wydatkowania pieniędzy.

To inwestycja w dzieci Twoje, Twoich bliskich, Twoich znajomych.

ZHP to organizacja, która potrzebuje Twojej pomocy! Od 2004 roku każdy podatnik może przekazać 1% swojego podatku na dowolną organizację pożytku publicznego. Związek Harcerstwa Polskiego jest największą tego typu organizacją. Co zrobimy z otrzymanymi środkami?
-Przekażemy do środowisk harcerskich – drużyn, szczepów, które przeznaczą je na dofinansowanie obozów dla najuboższych dzieci, zakup i remont sprzętu obozowego, dofinansowanie biwaków i rajdów harcerskich, zakup materiałów programowych do pracy śródrocznej
-dofinansujemy pracę drużyn w najbiedniejszych regionach kraju, szczególnie na wsi,
-Dofinansujemy naszą działalność na rzecz osób niepełnosprawnych – ruch Nieprzetartego Szlaku.
-Dofinansujemy harcerskie specjalności.
-Przygotujemy nowe programy wychowawcze zachowując zasadę tradycyjne wartości – nowoczesny program
-Dofinansujemy kształcenie drużynowych, liderów naszej organizacji.